فاطمه همدانی

رتبه کنکور
فاطمه همدانی

مشخصات

فاطمه همدانی
رتبه کنکور
...

مدت زمان حضور در آموزش ملی

۳ سال

دانشجو

پزشکی

فاطمه همدانی

رتبه کنکور تجربی

فاطمه هم همانند تمام رتبه های برتر کنکور از سال دهم با اساتید آموزش ملی شروع کرد.

سهیل از همان سال دهم هدف خودش را مشخص کرده بود و آمده بود که برنده بازی باشد،دقیقا خاطرمان هست که همان روزهای آغازین سهیل فقط در مورد رتبه تک رقمی شدن صحبت می کرد و هدفی به جز این نداشت و مثل یک کوه آهنین و پر اراده بود.

 در ادامه این متن تصمیم داریم در مورد تعدادی از عوامل موفقیت سهیل برایتان صحبت کنیم تا شما از آن استفاده کنید تا انشاالله شما هم بتوانید به رتبه برتر برسید

روز شمار کنکور تجربی

سهیل از همان روز های اولی که کنکور خواندن رو شروع کرد برای خودش روز شمار کنکور درست کرد،وقتی علت را از او جویا شدیم با پاسخ جالبی رو به رو شدیم و سهیل گفت : من از الان تا کنکورم هر روز باید حواسم باشد که روز به روز به کنکور نزدیک می شوم و اجازه ندارم هیچ  روزی را به بطالت بگذرانم.

این کار سهیل باعث شده بود که اهمیت روزها را کامل درک کند و به بهترین شکل ممکن از آن روز استفاده کند

بهترین منابع کنکور تجربی

سهیل از همان روز های اول نسبت به انتخاب تک تک کتاب ها و معلم هایش کاملا با وسواس رفتار می کرد و با مشورت کامل رفتار می کرد.

سهیل با مشورتی که با مشاور ارشد مجموعه آموزش ملی انجام داد به این نتیجه رسید که در ابتدا باید از فیلم های طول سال اساتید که در قسمت فیلم طول سال تجربی وجود دارند استفاده کند.

سهیل بهترین منبعی که برای دوران جمع بندی خودش استفاده کرد،فیلم های جمع بندی تجربی مجموعه آموزش ملی بود.

سهیل برای اینکه دسترسی به کامل ترین بانک تست کشور داشته باشد از قسمت آزمون ساز بنیاد آموزش ملی استفاده کرد.

و همچنین سهیل برای اینکه آزمون های دوره ای کاملا استاندارد داشته باشه همیشه از قسمت آزمون جامع سایت آموزش ملی استفاده کرد.

رشته های دانشگاهی تجربی

سهیل به کم قانع نبود و دقیقا از همون روز اول می دونست که دنبال چه رشته ای می گرده.

سهیل خوب می دونست که در رشته تجربی همه دنبال قبول شدن در سه رشته برتر هستند و سه رشته عبارتند از:پزشکی و دندان پزشکی و دارو سازی، و سهیل هم از روز اول دقیقا دنبال قبول شدن دنبال این قبول شدن در این رشته های تجربی بود و به رشته های پیراپزشکی مثل:پرستاری،مامایی،فیزیوتراپی،اتاق عمل،هوشبری،بینایی سنجی،شنوایی سنجی و سایر رشته ها اصلا فکر نمی کرد.

و دقیقا ماجرا همین هست،هدف که مشخص باشد آنگاه مسیر رسیدن به هدف نیز مشخص خواهد بود.

آزمون آزمایشی

سهیل در سال کنکور خودش از آزمون های آزمایشی قلم چی هم استفاده کرد که بتونه بیشتر خودش رو محک بزنه و از همه مهم تر از آزمون های جامع سنجش هم حواسش پرت نشد و در آزمون های جامع سنجش هم استفاده کرد.

به اشتراک بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *