پدرام قیاسوند

رتبه 89 تجربی
پدرام قیاسوند

مشخصات

پدرام قیاسوند
رتبه ۸۹ تجربی
...

مدت زمان حضور در آموزش ملی

۳ سال

رشته قبولی

پزشکی

پدرام قیاسوند

رتبه 89 کنکور تجربی

پدرام قیاسوند دانش آموزی بود که سه سال در آموزش ملی بود و سه سال برای رتبه شدن تلاش کرد.

تمام داوطلبان کنکور تجربی خوب می دانند که در این کنکور رقابت بسیار جدی است و برای رتبه برتر شدن و رسیدن به رشته های برتری مانند پزشکی و دندانپزکی و داروسازی باید زود دست به کار شوند.

پدرام چون اهمیت این موضوع را می دانست از سال هفتم به بنیاد آموزش ملی مراجعه کرد و از انگیزه خود برای موفقیت گفت و از آموزش ملی خواست که او را به هدفش برساند،و با افتخار اعلام می کنیم که امروز پدرام قیاسوند یکی از افتخار آفرینان آموزش ملی است اما :

از پدرام پرسیدم که چه چیزی را بیش از همه در آموزش ملی دوست داشت و چه چیزی بیش از همه باعث موفقیتش شد؟

پدرام پاسخ داد: در طی ۳ سالی که در آموزش ملی بودم،فاکتوری که بیش از همه باعث موفقیت من شد فیلم ها و جزوه های آموزشی بنیاد آموزش ملی بودند.

از پدرام پرسیدیم که فیلم ها و جزوه های آموزشی ما در بنیاد آموزش ملی دارای چه ویژگی هایی بودند که باعث موفقیت شما شدند؟

پدرام پاسخ داد: فیلم ها و جزوه های آموزشی در آموزش ملی ویژگی های ممتازی دارند که من به چند مورد از آن ها اشاره می کنم:

ویژگی فیلم های آموزشی بنیاد آموزش ملی

  • آموزش درس به درس

پدرام می گوید: من از سال دهم که با مجموعه آموزش ملی آشنا شدم و از فیلم های آموزشی بنیاد آموزش ملی استفاده کردم از همان ابتدا با یک ویژگی استثنایی رو به رو شدم و آن هم این بودکه فیلم های آموزشی اساتید دقیقا بر اساس کتاب درسی جلو می رفت و درس به درس بود و بر همین اساس هماهنگ کردن سر فصل فیلم های آموزشی با مدرسه کار آسانی بود،نکته جالب هم این بود که من از سال دهم تبدیل شده بودم به بچه زرنگ کلاس،چون قبل از تدریس معلم مدرسه همان مبحث را از فیلم های آموزشی می دیم و در کلاس به تمام سوالات پاسخ می دادم و این باعث انگیزه هر چه بیشتر من شده بود و ار همه مهم تر این که این فیلم ها برای تمام پایه ها دهم تجربی، یازدهم تجربی، دوازدهم تجربی کاملا مجزا و درس به درس می باشد.

  • درسنامه های کامل و جامع

پدرام می گوید: اساتید آموزش ملی بهترین معلم های کشور هستند چون کامل ترین درسنامه ها را در فیلم های آموزشی خود ارائه داده اند.

در درسنامه معلم های آموزش ملی چند ویژگی مهم وجود دارد:

  • تمام پیش نیاز ها به صورت کامل آموزش داده شده به صورتی که اگر دانش آموزش هیچ چیز از پایه بلد نباشد بتواند با آن پیش نیاز ها خودش را به درس برساند
  • متن کتاب درسی کامل تشریح شده است(خط به خط،شکل به شکل،پا ورقی ها و غیره)
  • آموزش تمام مفاهیم و راه حل های تستی

پدرام می گوید: من درصد های خوب کنکورم را مدیون آموزش مفهومی و تستی اساتید آموزش ملی هستم مخصوصا در درس های شیمی دهم،شیمی یازدهم،شیمی دوازدهم،زیست دهم،زیست یازدهم و زیست دوازدهم،چون اساتید در این درس ها کاملا ارتباط بین درس ها را در فیلم های آموزشی داده اند و از طرفی تمام نکات تستی لازم برای حل کردن بهتر تست ها نیز در فیلم های آموزشی گفته شده است.

این کار باعث شد که من بتوانم تمام تست های شیمی و زیست را در کنکور بهترین شکل ممکن پاسخ دهم

  • بررسی سوالات تشریحی

پدرام می گوید: من چون از سال دهم با آموزش ملی شروع کردم همیشه دغدغه مدرسه را نیز داشتم و همیشه یکی از چالش های اساسی من امتحانات مدرسه بود.

اما آموزش ملی از قبل فکر اینجا را هم کرده بود زیرا در تمام فیلم های آموزشی مجموعه آموزش ملی اساتید برای هر درس به تعداد زیادی نمونه سوال تشریحی حل کرده اند و این کار اساتید باعث شده بود که من بدون هیچ استرسی بتوانم در امتحانات مدرسه شرکت کنم.

  • جزوه های به روز و مطابق با آخرین تغییرات کنکور

پدرام می گوید:اصلی ترین دلیل یادگیری اش و مثمر ثمر بودن فیلم های آموزشی مجموعه آموزش ملی وجود جزوه های منطبق بر فیلم در کنار پکیج ها هست!!!

علت را پرسیدیم و پدرام پاسخ داد:وجود جزوه کنار فیلم باعث می شود که شرایط کلاس حضوری برای دانش آموز ایجاد شود و اصولا هنگامی که دانش آموز فیلم را می بیند و مجبور است جزوه را کامل کند آنگاه بار یادگیری بسیار بالا می رود.

در تکمیل صحبت های پدرام قیاسوند عزیز باید بگویم که آینده آموزش قطعا مربوط به آموزش دیجیتال خواهد بود و آموزش در فضای مجازی حتما جای آموزش فیزیکی را خواهد گرفت و دقیقا به همین دلیل است که در سال های اخیر شما ملاحظه می کنید که آموزش در بستر مجازی چقدر رونق گرفته است و سایت ها و موسسات زیادی در این حوزه اقدام به تولید محتوا می کنند که تعدادی از آن ها عبارتند از:

سایت آپارات،سایت نماشا،سایت تماشا،, ویکی پدیا

به اشتراک بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *