علیرضا بیرانوند

رتبه 41 تجربی
علیرضا بیرانوند

مشخصات

علیرضا بیرانوند
رتبه ۴۱ کنکور تجربی
...

مدت زمان حضور در آموزش ملی

۳ سال

دانشجو

علوم پزشکی

علیرضا بیرانوند

رتبه ۴۱ کنکور سراسری در رشته تجربی

علیرضا بیرانوند از سال دهم دانش آموز بنیاد آموزش ملی بودند و یکی از سخت کوش ترین و پر تلاش ترین دانش آموزان بنیاد آموزش ملی بودند.

بزرگترین ویژگی علیرضا در مدت زمان حضورش در آموزش ملی تلاشش بود، مشاور ارشد آموزش ملی اعتقاد دارد اصلی ترین ویژگی که باعث شد علیرضا بیرانوند به موفقیت برسد فقط پشتکار بود و تلاش و تلاش و تلاش.

از علیرضا بیرانوند پرسیدیم:

چرا برای موفقیت در کنکور تجربی باید از سال دهم شروع کرد ؟

علیرضا پاسخ داد:

برای قبول شدن در کنکور تجربی باید تا دندان مسلح در این کنکور شرکت کنید چون به  اعتقاد کارشناسان کنکور و آموزش،کنکور تجربی دقیقا همانند جنگ بزرگان است. چون در سال های اخیر به دلیل اهمیت بحث فرصت شغلی و همچنین محبوبیت رشته های پزشکی و پیراپزشکی در کشور استقبال دانش آموزان از این رشته تحصیلی بسیار زیاد شده است و همانطور که آمار سایت سازمان سنجش نشان می دهد،تعداد داوطلبان کنکور تجربی نسبت به داوطلبان سایر کنکور های آزمایشی بیشتر است.

چرا کنکور تجربی یک جنگ تمام عیار است؟

اما علت اینکه کارشناسان کنکور تجربی را یک جنگ تمام عیار می نامند این است تمام داوطلبان رشته ی تجربی فقط دنبال قبولی در رشته های پزشکی،دندان پزشکی،دارو سازی و در بدترین حالت به دنبال قبولی در رشته های پیرا پزشکی مانند: فیزیو تراپی،مامایی،پرستاری،اتاق عمل،هوشبری،بینایی سنجی،شنوایی سنجی،گفتار درمانی و غیره هستند و رقابت در این رشته ها بسیار سنگین است چون ظرفیت پذیرش در این رشته ها بسیار کم و محدود است.

همانطور که مشخص است،تعدادزیاد زیاد داوطلب و ظرفیت کم پذیرش در رشته های علوم پزشکی رقابت را در کنکور تجربی را تبدیل به یک جنگ تمام عیار کرده است.

و علیرضا در ادامه صحبت هایش گفت : به همین دلیل بوده است که از سال دهم شروع به درس خواندن کردم تا بتوانم در این رقابت حرفی برای گفتن داشته باشم و الحمدالله توانستم به هدفم برسم.

در ادامه از علیرضا پرسیدم که چرا آموزش ملی را انتخاب کرد؟

علیرضا پاسخ داد:

کامل ترین منابع کنکور تجربی در سایت آموزش ملی وجود دارد

علیرضا می گوید : اگر بخواهم آموزش ملی را در یک کلمه خلاصه کنم،می توانم بگویم کامل ترین منبع برای کنکور تجربی و دلیل این موضوع هم این است که اصلی ترین ابزار برای موفیت در کنکور تجربی آموزش کامل به همراه جزوه کامل است و این ویژگی فقط در آموزش ملی وجود دارد.

علیرضا می گوید:برای یک داوطلب تجربی بسیار مهم است که اولا تمام دروس هر سه پایه تحصیلی به صورت کامل و درس به درس آموزش داده شده باشند و این آموزش ها به صورت کامل در قسمت فیلم دهم تجربی،فیلم یازدهم تجربی و فیلم دوازدهم تجربی به صورت کامل آمده است و همچنین برای دوران جمع بندی هم فیلم های جمع بندی فوق العاده ای در قسمت فیلم جمع بندی شیمی وجود دارد.

در ادامه علیرضا گفت: ویژگی های دیگری هم برای من بسیار مهم بودند،مانند کتاب تستی که بسار کامل باشد که این ویژگی در قسمت آزمون ساز آموزش ملی وجود داشت و همچنین آزمون آزمایشی استاندارد هم یکی دیگر از ابزار های موفقیت من بود که در قسمت آزمون جامع آموزش ملی به صورت عالی اجرا شده بود.

علیرضا در انتهای صحبت خود گفت: چون موضوع کنکور برایم بسیار مهم بود،قبل از انتخاب آموزش ملی تمام سایت هایی که در مورد کنکور مطلب قرار می دادند مانند:آپارات . تماشا . نماشا . ویکی پدیا .و خود سازمان سنجش را به صورت کامل مطالعه و بررسی کردم .

را به صورت کامل مورد بررسی قرار دادم و هدفم از این بررسی ها این بود که بتوانم تصمیم بگیرم که برای موفقیت در کنکور به چه ابزاری نیاز دارم که در نهایت به نام آموزش ملی رسیدم و متوجه شدم که تمام منابع کنکور تجربی به صورت کامل در سایت آموزش ملی وجود دارد و در این مصاحبه سعی کردم به تک تک موارد مهم اشاره کنم.

به اشتراک بگذارید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *